White logo - no background.png

WE MAKE YOUR DREAM COME TRUE

Poznaj nasz niesamowity i doskonale wyselekcjonowany team. Kliknij na zdjęcie aby dowiedzieć się więcej.

 

DJ

Refresh.jpg

Dj Refresh

Dj, producent, założyciel Event Boutique. Grał dla eventy m.in. dla BMW, Dom Perignon, Chanel, Bank Millenium i wielu innych. Trzy krotnie otrzymał Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych!

Event Boutique - Coki Teno & Karolina ft. Sax_edytowane.jpg

Dj Coki Teno

Marcin jest związany z Event Boutique niemal od samego początku. Jego sety są bardzo zróżnicowane, każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Coki Teno posiada doświadczenie klubowe, eventowe. Zagrał też dużo wesel. 

Dj Shine.jpg

Dj Shine

Dj Shine sztuką dj’ingu zainteresował się przeszło 7 lat temu i do dziś jest to jego pasja i sposób na życie. Fascynuje się różnymi gatunkami muzycznymi od rnb, przez pop i vocal house, aż po mocny rock.

Zrzut ekranu 2019-07-19 o 17.42.09.png

Dj Raff

DJ z ogromnym doświadczeniem muzycznym. Swoją karierę za deck -ami rozpoczynał w latach 90’ gdzie pojawiał się ze swoimi setami w ówczesnych dyskotekach i klubach. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych eventów.

 

KONFERANSJERZY

azzja.jpg

Asia

Jeden z najpiękniejszych Krakowskich wokali, który mogliście usłyszeć w nie jednym muzycznym Talent Show takich jak: Must be the Music, the Voice of Poland, Festiwal Opole 2019 - Debiuty, Mam Talent oraz Szansa na Sukces.

Szefo listopad 6.jpg

Kamil

Konferansjer, wokalista, saksofonista. Zawsze uśmiechnięty i perfekcyjnie zorganizowany. Idealny wybór na nowoczesne wesela z klasą. Jego układy taneczne porwą każdą publiczność.

DZ.jpg

Dominika

Konferansjerka i wokalistka. Prowadzi imprezy w jęz. angielskim i włoskim. Utalentowana puławianka działa bardzo aktywnie na scenie muzycznej, nagrała m.in. utwór z perkusistą Stinga.

Karol

Karol

Konferansjer, wokalista, multiinstrumentalista i kompozytor. Mimo młodego wieku posiada ogromne doświadczenie sceniczne, za sprawą udziału w projektach teatralnych i telewizyjnych min. takich Festiwal Opolski, czy X Factor UK.

MH_edited.jpg

Monika

Wokalista, konferansjerka oraz perfekcjonistka! Pochodzi z muzykującej rodziny, a muzyka to jej miłość życia. Laureatka wielu festiwali krajowych i zagranicznych. Śpiewanie to pasja, której poświęca się od 3 roku życia.

567A3284.jpg

Magda 

Konferansjerka znakomicie mówiąca w języku angielskim oraz hiszpańskim. Fanka kultury latinoamerykańskiej. Uwielbia taniec i podróże. Na imprezach jest prawdziwym wulkanem energii! ;-) 

PS.jpg

Piotrek

Konferansjer z powołania. Prowadził koncerty największych gwiazd w Polsce. Błyskotliwy, dowcipny i kreatywny. Nie znosi schematów, do każdego wydarzenia podchodzi indywidualnie. Fan BMW i klasycznej męskiej elegancji.

AB.jpg

Alicja

Znakomita wokalistka i konferansjerka. Prowadzi imprezy w jęz. angielskim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Z Event Boutique związana od samego początku. Jej piękny głos i pozytywna energia zachwycą każdego!

AZ.jpg

Agata

Wokalistka, konferansjerka oraz tancerka musicalowa. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej, Wydziału Dziennikarstwa UW oraz szkoły musicalowej Hamburg School of Entertainment.

 

MUZYCY - LIVE ACT

6_edited.jpg

Agnieszka - skrzypce 

1A-2j_edytowane.jpg

Kriss Sax - saksofon

9.jpeg

Ola - skrzypce 

duraj1.jpg

Kacper - saksofon

sara.jpg

Sara - skrzypce

SAX.jpg

Grzegorz - saksofon