WE MAKE YOUR DREAM COME TRUE

Poznaj nasz niesamowity i doskonale wyselekcjonowany team. Kliknij na zdjęcie aby dowiedzieć się więcej.

 

DJ

Dj Refresh

Dj, producent, założyciel Event Boutique. Grał dla eventy m.in. dla BMW, Dom Perignon, Chanel, Bank Millenium i wielu innych. Trzy krotnie otrzymał Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych!

Dj Shine

Dj Shine sztuką dj’ingu zainteresował się przeszło 7 lat temu i do dziś jest to jego pasja i sposób na życie. Fascynuje się różnymi gatunkami muzycznymi od rnb, przez pop i vocal house, aż po mocny rock.

Dj Raff

DJ z ogromnym doświadczeniem muzycznym. Swoją karierę za deck -ami rozpoczynał w latach 90’ gdzie pojawiał się ze swoimi setami w ówczesnych dyskotekach i klubach. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych eventów.

 

KONFERANSJERZY

Karol

Konferansjer, wokalista, multiinstrumentalista i kompozytor. Mimo młodego wieku posiada ogromne doświadczenie sceniczne, za sprawą udziału w projektach teatralnych i telewizyjnych min. takich Festiwal Opolski, czy X Factor UK.

Monika

Wokalista, konferansjerka oraz perfekcjonistka! Pochodzi z muzykującej rodziny, a muzyka to jej miłość życia. Laureatka wielu festiwali krajowych i zagranicznych. Śpiewanie to pasja, której poświęca się od 3 roku życia.

Magda 

Konferansjerka znakomicie mówiąca w języku angielskim oraz hiszpańskim. Fanka kultury latinoamerykańskiej. Uwielbia taniec i podróże. Na imprezach jest prawdziwym wulkanem energii! ;-) 

Piotrek

Konferansjer z powołania. Prowadził koncerty największych gwiazd w Polsce. Błyskotliwy, dowcipny i kreatywny. Nie znosi schematów, do każdego wydarzenia podchodzi indywidualnie. Fan BMW i klasycznej męskiej elegancji.

Alicja

Znakomita wokalistka i konferansjerka. Prowadzi imprezy w jęz. angielskim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Z Event Boutique związana od samego początku. Jej piękny głos i pozytywna energia zachwycą każdego!

Agata

Wokalistka, konferansjerka oraz tancerka musicalowa. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej, Wydziału Dziennikarstwa UW oraz szkoły musicalowej Hamburg School of Entertainment.

Kamil

Konferansjer, wokalista, saksofonista. Zawsze uśmiechnięty i perfekcyjnie zorganizowany. Idealny wybór na nowoczesne wesela z klasą.

Dominika

Konferansjerka i wokalistka. Prowadzi imprezy w jęz. angielskim i włoskim. Utalentowana puławianka działa bardzo aktywnie na scenie muzycznej, nagrała m.in. utwór z perkusistą Stinga.

 

MUZYCY - LIVE ACT

Agnieszka - skrzypce 

Kriss Sax - saksofon

Ola - skrzypce 

Kacper - saksofon

Sara - skrzypce

Grzegorz - saksofon